Karikues dhe mbajtese per telefonin | W4

2,200 L

Ka stok

 • Modeli i produktit: W4
 • Ekran: Ekran dixhital LED blu
 • Diapazoni i frekuencës për transmetuesin fm Bluetooth: 87.5-108.0MHZ
 • Hyrja: 12-24V, mund të përdoret në çdo stil makine
 • Dalja: 5V / 2.1A
 • Formati i muzikës: MP3 WMA
 • USB (kapaciteti maks.): 32 GB
 • Distanca e Transmetimit: rreth 5 metra
KODI: mbajtese-telefoni-w4 Kategori: ,

KARIKUES DHE MBAJTESE PER TELEFONIN

Karikues dhe mbajtese per telefonin me qëndrueshmeri te larte.Karikuesi eshte me mbushje premium anti-gërvishtje dhe silikoni për të gjitha llojet e telefonave celularë. Gjithashtu ju mund te shkarkoni këngët tuaja te preferuara në diskun U dhe ta lidhni atë me makinerinë për të luajtur këngë.

Mund te karikoje deri ne 2 Telefona në të njëjtën kohë.I pajtueshëm me shumicën e programeve të aplikimit të muzikës / hartës, duke ju lejuar të dëgjoni lirshëm.

Specifikim:karikues dhe mbajtes telefoni per ne makine bli online dyqan taxi
 • Modeli i produktit: W4
 • Ekran: Ekran dixhital LED blu
 • Diapazoni i frekuencës për transmetuesin fm Bluetooth: 87.5-108.0MHZ
 • Hyrja: 12-24V, mund të përdoret në çdo stil makine
 • Dalja: 5V / 2.1A
 • Formati i muzikës: MP3 WMA
 • USB (kapaciteti maks.): 32 GB
 • Distanca e Transmetimit: rreth 5 metra

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Karikues dhe mbajtese per telefonin | W4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues dhe mbajtes telefoni bli online dyqan taxi

Karikues dhe mbajtese per telefonin | W4