Mjet riparimi per ekranin e telefonit RL 023

890 L

Ka stok

KODI: H-9876984 Kategori: ,

MJET RIPARIMI PER EKRANIN E TELEFONIT

Mjet riparimi per ekranin e telefonit dhe pajisjeve elektronike te tjera.

I pershtatshem per heqjen e ngjitesit polarizues gjate riparimit apo ndarjen e ngjitesit te kornizes se telefonave celulare.

Doreze plastike me dizajn ergonomik e cila nuk i lodh duart edhe pas perdorimi te gjate.

Mund te heqe ngjitesin e thate te ekranit, ngjitesin UV pa demtuar telefonin.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Mjet riparimi per ekranin e telefonit RL 023”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

heqes ngjitesi per telefon bli online ne dyqan taxi

Mjet riparimi per ekranin e telefonit RL 023