Mini printer faturash USB + Bluetooth 58 mm OCPP-M15

6,900 L

Ka stok

KODI: h-690000 Kategori: , ,

MINI PRINTER OCPP-M15

Mini printer me dizajn portativ per faturat me prerje 58mm, me porte Usb dhe lidhje Bluetooth.

Sistemi operativ Windows, Android, IOS i suportuar.

I pershtatshem per barkode 1D, 2D (kodi QR) dhe printimi i imazheve.

Karikim me ane te portes USB.

Shpejtesi e larte e printimit 70 mm/sek dhe gjeresi te fletes se printuar 58 mm.

Set komandash të pajtueshme me ESC / POS;


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Printer

Ngjyra

Be the first to review “Mini printer faturash USB + Bluetooth 58 mm OCPP-M15”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

printer termal ocom 58mm online ne dyqan taxi

Mini printer faturash USB + Bluetooth 58 mm OCPP-M15