Printer termik i faturave 80 mm RP820 Thermal receipt

10,500 L

Ka stok

KODI: i-99878897 Kategori: , ,

PRINTER TERMIK I FATURAVE 80 MM

Printer termik per prerjen e faturave 800 mm – Dizajn elegant dhe funksional.

Zbulimi i perfundimit te letres dhe letres afer fundit. Instalim fleksibel ne banak ose ne mur duke perdorur kllapa opsionale.

Printim me shpejtesi te larte 300 mm/s qe permireson efikasitetin e punes , i lehte per t’u mirembajtur. Me preres automatik, prerje e pjesshme/plote opsionale.

Me tre interface  paralele, serike, USB dhe Ethernet.

Specifika:

  • Metoda e printimit Printim termik
  • Shpejtësia e printimit 300mm/s printer termik wifi
  • Dendësia e printimit 504 pika/rresht
  • Shkronja e printimit Fonti ASCII A:12×24
  • Fonti ASCII B: 9×24
  • Lloji i barkodit UPC-A, UPC-C, EAN-13, EAN-8, CODE39, ITF, CODEBAR, CODE93, CODE128
  • Ndërfaqe USB, Serial, Paralel, Ethernet, WIFI

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Printer

Ngjyra

Be the first to review “Printer termik i faturave 80 mm RP820 Thermal receipt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

printer termik per fatura online ne dyqan taxi

Printer termik i faturave 80 mm RP820 Thermal receipt