Printer faturash termik OCPP M089 Usb+BT

9,000 L

Ka stok

KODI: h-9000 Kategori: , ,

PRINTER FATURASH OCPP M089

Printer faturash termik i pershtatshem me Android dhe IOS, Windows, Java.

Shpejtesia me e larte e printimit 90 mm/sek.

Konsumi i ulet i energjise dhe bateria litium me kapacitet te madh.

Specifika:

  • Gjeresia efektive e printimit 80 mm
  • I perputhshem me ESC/POS
  • Shpejtesia e printimit deri ne 90 mm/sek
  • Rezolucioni 8 pika/mm (203 dpi)
  • Shkronja e printimit 12×24/ 24×24
  • Kapaciteti i kolonës 48 kolona/ 24 kolona
  • Madhësia e karakterit 1,5 x 3,0 mm (G x P)
  • Dimensionet e letrës 80.0±0.1mm x diametri 40.0mm
  • Trashësia e letrës 0,06 deri në 0,08 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Printer

Ngjyra

Be the first to review “Printer faturash termik OCPP M089 Usb+BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ocpp m089 printer termik faturash online ne dyqan taxi

Printer faturash termik OCPP M089 Usb+BT