Printer termik cilesor 80mm Rongta RP325

8,500 L

Ka stok

KODI: i-99878898 Kategori: , ,

PRINTER TERMIK RP325

Print termik per prerjen e faturave 80mm.

Dizajn i lehte per ngarkimin e letres, i lehte per t’u perdorur

Me preres automatik, zbulim i daljes se letres.

Nderfaqja USB, serike dhe Ethernet e njekohshme per te zgjedhur.

Specifika:

 • Metoda e printimit Linja termike
 • Shpejtesia e printimit 250 mm/s
 • Rezolucioni 8 pika/mm, 576 pika/rresht
 • Gjeresia efektive e printimit 72 mm
 • Fonti i printimit ANK: 12 x24,9×17
 • Gjerësia e letrës 79,5± 0,5 mm
 • Diametri maksimal i rrotullës së letrës: 80.0 mm
 • Trashësia e letrës 0,06 deri në 0,07 mm
 • Auto Prerës 500,000 prerje
 • TPH 100 km
 • Barkodet UPC-A,UPC-C,EAN-13,EAN-8,CODE39,ITF,CODEBAR,CODE93,CODE128

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Printer

Ngjyra

Be the first to review “Printer termik cilesor 80mm Rongta RP325”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

printer termik rongta 80mm online ne dyqan taxi

Printer termik cilesor 80mm Rongta RP325