Mini llambe nate LED | Usb computer plug lamp

700 L

Ka stok

KODI: i-898989891 Kategori: ,

MINI LLAMBE NATE LED

Mini llambe e cila sherben si drite nate portative USB,  e pershtatshme me cdo porte usb. Mundesuar nga nje shumellojshmeri portash USB me energji DC 5V, mund ta lidhni ate me kompjuter, laptop, PC, mikrofon ose cdo pajisje tjeter me dalje USB port.

Dizajni minimalist elegant dhe kompakt, kursen hapesire dhe eshte teper praktik per drite gjate nates.

Madhesi mini, e lehte per tu mbajtur, e pershtatshme per dhome gjumi, tavoline, kompjuter, laptop etj.

Llamba LED eshte e ftohte ne prekje per te mbrojtur duart tuaja  dhe nuk do te digjet apo te nevojitet te zevendesohet.

Specifika:

  • Materiali ABS + Komponent elektronik
  • Ngjyre Led E bardhe
  • Furnizimi me energji USB / 5V
  • Rryma e punes 45 mA
  • Fuqia maksimale e daljes 0.23 W
  • Madhësia e produktit 46x19x19 mm
  • Pesha e produktit 7.8g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llampa

Ngjyra

Be the first to review “Mini llambe nate LED | Usb computer plug lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini llambe led usb shitje online ne dyqan taxi

Mini llambe nate LED | Usb computer plug lamp