Llambe LED Xiaomi Mi Smart | Warm White

1,490 L

Ka stok

Llambe Smart Xiaomi me lidhje Wifi, ju ofron ndricim te bute qe ju ndihmon te relaksoheni dhe e ben shtepine tuaj te ndihet me e ngrohte.

KODI: i21721627 Kategori: ,

LLAMBE LED XIAOMI MI SMART

Llambe LED inteligjente me cilesine me te mire nga Xiaomi Mi.

Krijuar per t’ju dhene driten me te mire ne cdo situate pa asnje problem.

Me lidhjen e saj Wifi, mund te perdoret lehtesisht nga brenda dhe jashte shtepise tuaj.

Ju do te jeni ne gjendje te dini se si eshte shtëpia juaj fale kesaj llambe dhe ta fikni nga zyra nese eshte e nevojshme. Gjithashtu mund te programohet fale funksionit te skedulimit.

Model unik pasi ju mundeson te krijoni orare edhe nese jeni ne shtepi dhe deshironi qe dritat te fiken ne nje orar te caktuar naten.

Xiaomi Mi Smart ofron nje ngjyre te ngrohte te bardhe qe do t’ju beje te ndiheni si ne shtepi, ne cdo ambient ku do vendosni llamben.

Me Aplikacionin Xiaomi, mund ta perdorni me Amazon Alexa dhe Google Home per te kontrolluar dritat me zerin tuaj.

Specifika

  • Marka: Xiaomi
  • Modeli: Llambe LED Smart Mi
  • Fuqia e llambes: 9W
  • Lloji i kapakut : E27
  • Ngjyra e dritës: E bardhe e ngrohte
  • Temperatura e ngjyrës: 2700 K
  • Fluksi i dritës: 810 Im

  • Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Llampa

Ngjyra

Be the first to review “Llambe LED Xiaomi Mi Smart | Warm White”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llampe led xiaomi mi smart ne shitje online dyqan taxi

Llambe LED Xiaomi Mi Smart | Warm White