Mini kolltuk per femije

3,990 L

Ka stok

  • Mini kolltuk per femije.
  • Per femije 3 -9 vjec.
  • Material i plote dhe rezistent.
KODI: G2253211 Kategori: , ,

Kolltuk per femije

Mini kolltuk për femijë dhe dizajn unik dhe të këndëshëm.

Vjen në ngjyre të kuqe dhe do ti bëjë të vegjlit tuaj të ndihen të përkëdhelur.

Mund ta vendosni në cdo kënd te shtëpise , transportohet lehtësisht pasi është teper i lehtë.

 

Material i forte dhe rezistent

Ky mini kolltuk i veshur me susta, është prej druri të ngurtë i cili ndihmon në rritjen e qëndrueshmërisë së tij dhe mund të mbajë deri në 100 kilograme.

Mbushje tepër e trashë dhe e butë për t’u çlodhur, për të parë televizor, për të luajtur lojëra dhe për të lexuar, ky kolltuk për fëmijë me rehati të plotë çdo herë.

Ndërtim i lehtë për lëvizje të lehtë. Fëmijët tuaj mund të lëvizin divanin e tyre të vogël në çdo vend ideal pa shumë përpjekje.
Ky divan për fëmijë është bërë nga material i sigurt dhe miqësor ndaj mjedisit që përputhet me CPSIA dhe ASTM F963.  E pershtatshme per femije 3-9 vjec.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mini kolltuk per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mini kolltuk per femije