Mini boks Wireless Speaker Earldom

1,490 L

Ka stok

KODI: i239035 Kategori: ,

MINI BOKS WIRELESS SPEAKER

Altoparlant portativ wireless speaker Earldom me bas te permiresuar dhe tingull stereo TWS.

Boksi portativ me wireless eshte i pajtueshem  per telefon, iPad, Mac, tablet, etj.

Cilesi superiore e altoparlantit i cili luan tingull stereo pa deformime edhe me volumin maksimal.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini boks Wireless Speaker Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini boks earldom online ne dyqan taxi

Mini boks Wireless Speaker Earldom