Mikser Haeger | Stand Mixer HG6669

8,990 L11,500 L (-22%)

Ka stok

 • Tensioni: 220 V, 50 Hz
 • Fuqia: 1200 W
 • Kapaciteti i tasit: 5 L
 • Ena: metal.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Gryka: metal.
KODI: Stand-Mixer-HG6669 Kategori: , ,

MIXER HAEGER HG6669

Mikseri Haeger HG6669 i palëvizshëm mikser-brumë do t’ju ndihmojë të përzieni përbërës, dhe të rrihni të bardhën e vezës ose kremin, të përgatitni pure patatesh, salcë, krem, mousse, brume te forte dhe te lengshem, për pancakes, për manti dhe dumplings, dhe shumë më tepër.

MIKSER ME CILESI TE LARTE 

Motori i besueshëm me fuqi të lartë ju lejon të përzieni shpejt dhe me efikasitet përbërës të qëndrueshmërisë së ndryshme për një larmi të gjerë të qëllimeve të kuzhinës.

Përzierësi ju lejon pa probleme te rregulloni shpejtësinë nga minimumi në maksimumin. Modaliteti i pulsit përdoret për ndezjen afatshkurtër të mikserit me shpejtësi maksimale.

Kur mikseri është i ndezur, shpejtësia e rrotullimit rritet gradualisht për të parandaluar perhapje e përbërësve. Përkundër enes të madhe, mikseri është ideal qe te përziejë edhe një sasi të vogël përbërësish.

Specifikimet:
 • Tensioni: 220 V, 50 Hz
 • Fuqia: 1200 W
 • Kapaciteti i tasit: 5 L
 • Ena: metal.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Gryka: metal.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Mikser Haeger | Stand Mixer HG6669”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mikser Haeger Stand Mixer HG6669 bli online dyqan taxi

Mikser Haeger | Stand Mixer HG6669

8,990 L11,500 L (-22%)

Shto ne Shporte