Mikser dore me mbajtes HY-1623

Ka stok

  • Mikser dore Haley
  • Modeli HY-1623
  • Me 5 shpejtesi
  • Baze e qendrueshme
  • Grepa dhe rrahese celiku
KODI: e2370292 Kategori: ,

MIKSER DORE ME MBAJTES

Mikser dore me baze mbajtese, i pajisur me grepa rrahes dhe perzieres per produkte te ndryshme ushqimore.

Motori i fuqishem dhe i qendrueshem 200 W e ben perzierjen dhe rrahjen e vezeve me te lehte. Pese shpejtesi ju lejojne te rregulloni fuqine sipas nevojes – nga perzierja me e lehte deri tek ajo me e forta si e brumit.

Pervec rrahesit standard seti perfshin grepa brumi prej celiku inoks rezistent.

Specifika:

  • Mikser dore Haley
  • Modeli HY-1623
  • Me 5 shpejtesi
  • Baze e qendrueshme
  • Grepa dhe rrahese celiku

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Mikser

Main Menu

mikser dore me mbajtese online ne dyqan taxi

Mikser dore me mbajtes HY-1623