Mikser dore 300W per kuzhine FA-5263-2

3,200 L

Ka stok

KODI: 9003898526325 Kategori: ,

MIKSER DORE 300W

Mikser dore me doreze kapese perfekte per pergatitjen e vakteve ushqimore.

Gjashte nivele shpejtesie plus funksion shtese turbo qe sigurojne perzierje dhe rrahje te njetrajtshme.

Prodhon brume per petulla, biskota dhe embelsira,  krem pana dhe te bardha veze te rrahura.

Me fuqi 300w dhe 6 nivele shpejtesie do te pergatise ne cast perzierjen e produkteve ushqimore.

Specifika:

  • 6 nivele shpejtesie dhe turbo
  • Grepa dhe rrahese brumi prej celiku inox
  • Shpejtesia e rrotullimit deri në 2500 rpm
  • Emetimi i zhurmes ≤ 78 dB(A)
  • 300 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mikser

Fuqia Watt

300watt

Be the first to review “Mikser dore 300W per kuzhine FA-5263-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5263 2 mikser dore online ne dyqan taxi

Mikser dore 300W per kuzhine FA-5263-2