Mbulesa tapeti me llastik ne dizenjo te ndryshme

2,090 L2,490 L

  • Pastrohen lehte dhe lahen ne 30c
  • Lidhen me llastik ne pjesen anesore
  • Materiali Kadife e holle
160x230cm200x300cm
Pastro
KODI: i23702111226 KATEGORIA:

MBULESA TAPETI ME LLASTIK

Keto mbulesa tapeti me llastik ne pjesen anesore jane tendencat e fundit ne arredim. Me dizenjo unike, detaje te vogla dhe interesante qe bejne diferencen ne shtepine tuaj.

Mbulesat per tapete jane elemente dekoruese dhe funksionale. Do te mbrojne tapetet nga konsumi, gervishtjet, qimet apo njollat e ndryshme.

Femijet ose kafshet tuaja shtepiake mund te luajne te lumtur dhe te qete ne tapet fale ketyre mbulesave shume praktike dhe te nevojshme.

Karakteristika:

  • Pastrohen lehte dhe lahen ne 30c
  • Lidhen me llastik ne pjesen anesore
  • Materiali Kadife e holle

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Dimensionet

160x230cm, 200x300cm

Main Menu

mbulesa tapeti me llastik ne dyqan taxi

Mbulesa tapeti me llastik ne dizenjo te ndryshme

2,090 L2,490 L

Shto ne Shporte