Mbeshtetese ndihmuese per te moshuar

3,490 L

Ka stok

 • Lartësia: Rregullohet nga 75-94cm
 • Kapaciteti i peshës: 115 kg Paketimi: 4 copë / ctn
 • Ideale per te moshuar.
 • E sigurt dhe e rehatshme ne perodrim.
KODI: ndihmese-per-te-moshuar Kategori: ,

MBESHTETESE NDIHMUESE PER TE MOSHUAR

Eshte teper e lehtë për të lëvizur përpara ose prapa pa u munduar per ta ngritur. Siguron forcë dhe qëndrueshmëri të shkëlqyeshme. Nje produkt i sigurt dhe shume rezistent. Rrotullues i palosshëm alumini me një buton W / 2.5.

NDIHMESE PER TE MOSHUAR NE ECJE

Nje produkt i cili do ju hyje ne pune dhe do ju ndihmoj ne cdo moment. Me te familjaret tuaj te moshuar do te ndihen te sigurt dhe do e kene te lehte per te dale ne shetitje apo per cdo arsye qe ata kane nevoje te dalin.

Vjen me dizajn kompakt i cili do te jete shume i sigurt ne perdorim. Gjithashtu do te ndiheni komod dhe nuk do ju mundoj per t’a perdorur. Duart tuaja do te jene te qendrushme dhe nuk do te reshkasin pasi do te keni te vendosura doreza te cilat jane te rehatshme.

SPECFIKAT:ndihmuese per te moshuar
 • Materiali: Alumini i anodizuar
 • Lartësia: Rregullohet nga 75-94cm
 • Kapaciteti i peshës: 115 kg Paketimi: 4 copë / ctn
 • Ideale per te moshuar.
 • E sigurt dhe e rehatshme ne perodrim.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbeshtetese ndihmuese per te moshuar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbeshtetese ndihmuese per te moshuar

Mbeshtetese ndihmuese per te moshuar