Mbajtesja e patatinave dhe frutave te thata| Flower Candy Box

1,200 L

Ka stok

 • Dizajn ne formen e petaleve
 • Perfekte per te mbajtur patetinat dhe frutat e thata
 • Eshte e perbere nga plastika ABS
 • Miqesore ndaj mjedisit
 • Hapet nga celesi qe gjendet ne pjesen e siperme te kutise
 • Baza eshte e perbere prej silikonit qe mos te rreshqase

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

 

 

Mbajtesja e patatinave dhe frutave te thata| Flower Candy Box

Nje nga gjerat qe pelqejme me shume eshte arredimi i shtepise sone, nje nga vendet ku kalojme pjesen me te madhe te dites dhe patjeter qe duam te duket sa me bukur. Stilet artistike edhe krijuese pervec se jane te bukura per syrin ofrojne edhe nje game te gjere perdorimi.

Flower Candy Box ka nje dizajn ne formen e petaleve .

Kutia eshte perfekte dhe ka mjaftueshem hapesire per te mbajtur patetinat apo frutat tona te thata te ndara nga njera-tjetra duke i’u ruajtur edhe aromat.

Kjo kuti eshte e perbere nga plastika ABS e cilesise se larte c’ka do te thote qe nuk eshte toksike edhe sillet miqesisht me mjedisin. Pjesa e poshtme e kutise eshte e perbere nga silikoni duke mos e lejuar ate te rreshqasi dhe te qendroje e puthitur me siperfaqen. Per te hapur kutine mjafton qe ta rrotulloni celesin qe gjendet ne pjesen e siperme te kutise.

Flower Candy Box ne shitje online | Dyqan Taxi

 • Dizajn ne formen e petaleve
 • Perfekte per te mbajtur patetinat dhe frutat e thataFlower-Candy-Box-shitje-online-dyqan-taxi
 • Eshte e perbere nga plastika ABS
 • Miqesore ndaj mjedisit
 • Hapet nga celesi qe gjendet ne pjesen e siperme te kutise
 • Baza eshte e perbere prej silikonit qe mos te rreshqase

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

 

 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtesja e patatinave dhe frutave te thata| Flower Candy Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtesja e patatinave dhe frutave te thata| Flower Candy Box

WhatsApp chat