Mbajtese tualeti trekendore

1,790 L

Ka stok

Ngjyrat: E zezë

Stili: Stili nordik

Pesha: 315g

Materiali: PET + SEBS + PS + hekur i farkëtuar

KODI: i-2012006 Kategori: , ,

MBAJTESE TUALETI TREKENDORE

Mbajtese e përshtatshme për mermer, qelq, pllakë, pothuajse çdo sipërfaqe ku ju mund te keni deshire ta vendosni.

E bërë nga materiale me cilësi të lartë, është rezistente ndaj konsumit dhe e qëndrueshme.

Lehtë për t’u instaluar pa dëmtuar murin. Eshte teper praktike.

Nuk kërkohen mjete shtese apo shpime; thjesht vendoseni në një sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë dhe ushtroni presion.

Dëshironi të instaloni një shportë të përshtatshme ne tualet ose ne kuzhinë? Atehere kjo ehte pajisja e duhur.

Përdoreni atë për të vendosur shampon tuaj, sapun, furça, peshqirë, furça banje dhe më shumë. Kurseni në çdo hapësirë ​​që përdorni, me  lehtësi.

Duke përdorur pjesën këndore të murit, mban rreth 5 kg.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbajtese tualeti trekendore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese tualeti trekendore

WhatsApp chat