Mbajtese thikash moderne | Knife Holder

1,490 L

Ka stok

 • Mbajtese thikash moderne.
 • Praktike dhe e lehte per t’u perdorur.
 • Pastrohet lehte.
 • Dizajn unik dhe i sofistikuar i cili do te pershtatet lehtesisht me kuzhinen tuaj.

 

KODI: mbajtese-thikash-moderne Kategori: , ,

MBAJTESE THIKASH MODERNE

Mbajtese thikash moderne per kuzhinen tuaj. Pordukti ideal per te gjithe ata persona te cilet deshirojne te kene nje kuzhine plot hapsire, te paster dhe te rregullt.

MBAJTESE THIKASH MODERNE PER KUZHINEN

Nje mbajtese e perbere nga materiali i plastikes se cilesie se larte vjen per ju me cmimin me te lire ne Dyqan Taxi. Mbajtesja ka nje dizajn unik te sofistikuar i cili do te pershtatet menjehere me aredimin e kuzhines suaj. Ka dy hapsira te ndara nga njera tjetrea per te vendosur thika, pironj apo luge sipas deshires suaj.

Specifikat: mbajtese thikash moderne bli online dyqan taxi
 • Eko-miqësore
 • Kuzhina juaj do te kete me shume hapisre.
 • Do j’u kursej kohen qe kaloni ne kuzhine.
 • Do j’u lehtesoje punen.
 • Praktike dhe me dizajn unik.
 • Kapaciteti: 5L
 • Ngjyra: Gri e hapur.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese thikash moderne | Knife Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese thikash moderne bli online dyqan taxi

Mbajtese thikash moderne | Knife Holder