Mbajtese sapuni moderne | Leaf Soap Box

590 L990 L

  • Materiali: ABS + Silikoni, i qëndrueshëm dhe miqësor ndaj mjedisit.
  • Madhësia: 12 x 11.5 x 9cm.
  • Mund te perdoret ne banjo, kuzhinë.
  • Dizajn inovativ dhe praktik.
Pastro
KODI: mbajtese-sapuni-moderne Kategori: ,

Mbajtese sapuni moderne | Leaf Soap Box

Mbajtese sapuni vjen per ju me nje dizajn unik i formës së gjetheve, dekorim i këndshëm për çdo shtepi. Pesha e lehtë dhe e lëvizshme për përdorim në shtëpi. Sapuni përshtatet më se miri.

Tharja më e mirë e sapunit, mbajeni pastër dhe lani duart ose fytyren lehtë.E shkëlqyeshme për dush, banjë, vaskë, banak, kuzhinë dhe më shumë. Mos shperdoroni me parate tuaja, me kete mbajtese sapuni juaj nuk do te shperdorohet.

SPECIFIKAT:
  • Materiali: ABS + Silikoni, i qëndrueshëm dhe miqësor ndaj mjedisit
  • Madhësia: 12 x 11.5 x 9cm.
  • Mund te perdoret ne banjo, kuzhinë.
  • Dizajn inovativ dhe praktik.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
SASIA

1 COPE, 2 COPE

Be the first to review “Mbajtese sapuni moderne | Leaf Soap Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese sapuni moderne bli online ne dyqan taxi

Mbajtese sapuni moderne | Leaf Soap Box

590 L990 L

Shto ne Shporte
WhatsApp chat