Mbajtese perimesh per ne kuzhine

3,890 L

Ka stok

  • Permasat: 87x42x35cm
  • Materiali: Metal / Plastike
  • Kapaciteti i ngarkesës: 30 kg
  • Kapaciteti i ngarkesës së secilës raft: 10 kg
KODI: mbajtese-perimesh Kategori: , ,

MBAJTESE PERIMESH PER NE KUZHINE

Mbajtesja e perimeve per ne kuzhine me 3 nivele ofron një zgjidhje te lehte ruajtjeje për ju, duke ju lejuar të shfrytëzoni mbajtese per ne kuzhineplotësisht hapësirën e kuzhines suaj.

Mbajtesja e perimeve eshte e bollshme për gjërat e domosdoshme tuaja ditore. Hapësirë ​​e madhe e magazinimit me dizajn mbrojtës, nuk ka pse të shqetësoheni për rënien e sendeve. Kapacitet i fortë mbajtës i ngarkesës për të ruajtur dhe bartur ngarkesa të rënda. Eshte e lehtë të lëvizësh me 4 rrota universale.

Specifikat:
  • Permasat: 87x42x35cm
  • Materiali: Metal / Plastike
  • Kapaciteti i ngarkesës: 30 kg
  • Kapaciteti i ngarkesës së secilës raft: 10 kg

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Materiali

Metalike, Plastike

Be the first to review “Mbajtese perimesh per ne kuzhine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese perimesh per ne kuzhine

Mbajtese perimesh per ne kuzhine