Mbajtese per te vendosur cigaret | Bli Online

1,290 L

Ka stok

  • Mbajtese per te vendosur cigaret
  • Shume e pershtatshme per duhanpiresit
  • Me nje dizajn ne ngjyren blu
  • E lehte per ta mbajtur me vete
  • Shume praktike
KODI: L-200720-109 Kategori: , , ,

MBAJTESE CIGARESH

Mbajtesi per te vendosur cigaret eshte shume i domosdoshem per personat qe pine cigare dhe nuk duan qe t’i mbajne ato ne paketen perkatese te tyre sepse cigaret fillojne te thahen shume shpejte.

Me nje kuti te vecante ne mbajtjen e cigareve per ta marre gjithmone me vete, me nje ekran me drite LED qe ndizet kur ju e hapeni kete mbajtese.

E pershtatshme per personat qe duan t’i mbajne cigaret plot stil ne e kemi nje zgjidhje shume te thjeshte edhe teper elegante.

Shume komode dhe e lehte ne perdorimin e saj.

I disponueshem ne ngjyren blu.

Porosit online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per te vendosur cigaret | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese per te vendsour cigaret Bli Online Dyqan Taxi

Mbajtese per te vendosur cigaret | Bli Online