Mbajtese per shishen e qumeshtit te bebeve

Ka stok

KODI: i23702163 KATEGORIA:

MBAJTESE PER SHISHEN E QUMESHTIT

Mbajtese praktike dhe fleksibel per shishen e qumeshtit te bebeve me ngjitje te forte ne bazen e tavolines.

Rri e fiksuar ne tavoline, për ta bere me te lehte ushqyerjen e femijeve. Mbajtesja ripozicionon automatikisht piken e tij fillestare sa here qe femija leshon shishen.

Eshte plotesisht i rregullueshem ne lartesi per foshnjat ne rritje dhe qendron ne vend me baze kupe thithese qe ngjitet ne shumicen e siperfaqeve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese per shishen e qumeshtit online ne dyqan taxi

Mbajtese per shishen e qumeshtit te bebeve