Mushama shiu per femije | Ideale per dite me shi

990 L

Pastro
KODI: mushama-shiu-femije Kategori: ,

MUSHAMA SHIU PER FEMIJE

Mushama per femije, me dizajn super terheqes dhe nje cilesi maksimale. Femijet tuaj mund te shkojne ne shkolle pa problem me mushamat qe ne ju mundesojme. Moti i keq nuk ka perse t’i mbylli ata brenda.

Mushamaja e shiut eshte komode dhe shume e rehatshme ne trup duke i bere keshtu femijet tuaj te jene rehat ne levizjet e tyre.

SPECIFIKAT:
  • Ideale per femije nga 5 deri ne 15 vjec.
  • Komode dhe e rehatshme ne trup.
  • Material shume cilesor dhe rezistent.
  • Perfekte ditet me shi dhe ere te fort.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Permasat

M: 5-6 vjec 100-110 cm, L: 7-8 vjec 110-120, XL: 9-10 vjec 120-130, 2XL: 11-12 vjec 130-140 cm, 3XL: 13-15 vjec 140-150 cm

Be the first to review “Mushama shiu per femije | Ideale per dite me shi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mushama per femije kundra ujit ngjyra ngjyra mushama per cuna mushama per goca

Mushama shiu per femije | Ideale per dite me shi