Mbajtese per serviset e kuzhines

Ka stok

  • Material: plastik
  • Ngjyrat: pana, roze, blu, jeshile
  • Permasat: 14 x 17.7 x 10 cm
KODI: i23702111207 Kategori: ,

MBAJTESE PER SERVISET E KUZHINES

Mbjatese per serviset e kuzhines bere nga material me cilesi te larte, jo e lehte per t’u deformuar ose thyer. E qendrueshme dhe e papershkueshme nga uji.

Dizajn argetues ne forme luleshtrydhe per ti shtuar me shume ngjyra kuzhines tuaj. E paster dhe higjienike, mban te pastrat enet e ndryshme dhe me te lehte per tu kapur.

Me vrima te vogla kullimi i pershtatshem per t’u perdorur si kullues lugesh, por edhe si mbajtes stilolapsash, mbajtese make up apo edhe si vazo lulesh.

Specifika:

  • Material: plastik
  • Ngjyrat: pana, roze, blu, jeshile
  • Permasat: 14 x 17.7 x 10 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese per serviset e kuzhines ne dyqan taxi

Mbajtese per serviset e kuzhines