Mbajtese per mjaltin me dizajn elegant

990 L

Ka stok

  • Mbajtese per mjaltin.
  • Dizajn elegant.
  • Material akrilik.
  • Kapaciteti 200ml.
KODI: L2210101 Kategori: , ,

Shijo mjaltin deri ne piken e fundit

 Hidhni pa mundim mjalte te shijshem mbi vaktet ose pijet tuaja te preferuara me ndihmen e kesaj paisje.

Me nje shtypje te leves, kjo shperndan nje porcion mjalti nga baza e tij, duke ju shpetuar nga nje rremuje ngjitese.

Pervec kesaj, kjo permban nje tape te poshtme me nje mbyllje hermetike, duke ndihmuar ne mbajtjen e mjaltit te fresket per nje periudhe me te gjate kohore.

E lehte ne perdorim

Perdorimi i kesaj paisje eshte jashtezakonisht e lehte. Thjesht mbusheni me mjalte ose shurup, shtypni leven e pershtatshme per ta shperndare dhe lengu do te filloje te derdhet nga gryka. Pasi te keni mbaruar shperndarjen, leshoni leven per te mbyllur hapjen dhe per te shmangur cdo pikim te crregullt.

Ruan dhe mban mjaltin e fresket

Ky eshte i pajisur me një tape fundore, e cila e mban serverin tuaj të mjaltit jashtezakonisht hermetik. Ne kete menyre, ju do të jeni ne gjendje te vendosni mjalte te fresket dhe te bute ne cajin, petullat ose kafene tuaj ne çdo kohe te dites.

Mban nje sasi te konsiderueshme

Me nje kontenier te madh si koshere blete, mund te mbaje 1 filxhan (8 ons) mjalte, shurup dhe çdo lloj lengu ose salce te ngjasheme – per sa kohe qe ka nje konsistence te holle ose te rrjedhshme. Kjo veçori e ben jashtezakonisht te lehte servirjen e mjaltit pa pasur nevoje ta rimbushni here pas here.

Me formen e saj terheqese te kosheres dhe funksionin praktik, çdokush do të ishte i kenaqur ta merrte kete nga ju. Jepini si nje dhurate te menduar dhe te dobishme familjes, miqve, te njohurve ose bashkepunetoreve tuaj!

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbajtese per mjaltin me dizajn elegant”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese mjalti

Mbajtese per mjaltin me dizajn elegant