Mbajtese per letrat higjenike | Sistemues per letrat e kuzhines

1,290 L

Ka stok

  • E perbere nga tre hapesira per vendosjen e letrave te duarve, aluminit dhe qeseve se paketimit.
  • E ideuar me material plastike te cilesise se larte, pa toksina.
  • Shume efektive dhe praktike.
  • Mban kuzhinen ose tualetin tuaj te sistemuar dhe te rregullt.
  • Ngjyre e bardhe.
KODI: ECC-20620-0241 Kategori: ,

MBAJTESE PER LETRAT HIGJENIKE TE PASTRIMIT

ORGANIZUES PER LETRAT E PASTRIMIT – SISTEMUES LETRASH KUZHINE

Letrat e pastrimit te duarve eshte nje nga gjerat qe nuk mungojne asnjehere ne shtepinen tuaj. Mirepo perditshmeria jone eshte shume multifunksionale edhe ne bejme nje pafundesi gjerash per te cilat edhe kemi nevoje.

SISTEMUESI PER LETRAT E KUZHINES

Nje nder tyre eshte edhe nje mbajtese per letrat e duarve, e cila sherben per mrekulli edhe per vendosjen e qeses se aluminit qe eshte jashtezakonisht shum e e perdorshme si edhe per qeset e paketimit.

Ajo eshte mjaft praktike edhe eficente duke mos pasur asnje veshtiresi ne menyren  funksionimit te saj.

E mban kuzhinen apo tualetin tuaj shume te rregullt dhe te sistemuar duke bere te mundur keshtu edhe pastertine e saj. Sistemuesja eshte shume e lehte per t’u vendosur.mbajtese letrash higjenike tualet bli online dyqan taxi

Organizuesi i letrave higjenike ka nje gjatesi prej 32 cm.

Funksionon ne menyre rrotullimi duke i bere letrat te merren me lehte edhe pa i demtuar apo duke i cuar dem.

E perbere prej materialit te plastikes se cilesise se larte dhe eshte shume rezistente ndaj temperaturave te mjedisit.

 

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per letrat higjenike | Sistemues per letrat e kuzhines”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese letrash higjenike tualet bli online dyqan taxi

Mbajtese per letrat higjenike | Sistemues per letrat e kuzhines