Mbajtese organizuese qelqi per kozmetiken

Ka stok

  • Mbajtese drejtkendore kozmetike
  • Materiali: Metal + Xham + Pasqyre
  • Permasa 29×17.5cm
  • Per make-upe, parfume, locione, bizhuteri
KODI: i23702147 Kategori: ,

MBAJTESE ORGANIZUESE PER KOZMETIKEN

Tabaka mbajtese dhe organizuese prej qelqi, me kornize metalike dhe nje baze pasqyre.

Kjo mbajtese dekorative eshte nje menyre elegante per te reduktuar rremujen e banakut dhe per te mbajtur produktet e kozmetikes, parfumet apo sende te tjera te organizuara.

Eshte nje organizator praktik dhe dekorativ i stilit retro per te plotesuar stilin dhe elegancen ne komodinen ose tavolinen e kozmetikes.

Specifika:

  • Mbajtese drejtkendore kozmetike
  • Materiali: Metal + Xham + Pasqyre
  • Permasa 29×17.5cm
  • Per make-upe, parfume, locione, bizhuteri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizuese per make up online ne dyqan taxi

Mbajtese organizuese qelqi per kozmetiken