Mbajtese kangur per bebe | Baby carriers

1,390 L

Ka stok

KODI: s-98885 KATEGORIA:

MBAJTESE KANGUR PER BEBE

Mbajtese kangur per bebe qe ju mundeson ta vendosni foshnjen ne tre pozicione te ndryshme qendrimi.

Material i sigurt dhe rezistent qe e mban beben shume komod gjate qendrimit pa krijuar bezdisje. Rripat jane te rregullueshem ne menyre qe te pershtaten me trupin e prindit.

Forma ergonomike per pershtatje optimale te femijes; Rregullohet ne varesi te gjatesise dhe peshes se foshnjes.

Mbajtesja ofron mbeshtetje te plote per qendrim korrekt te postures duke i dhene gjithashtu nje kontakt te ngushte me trupin e prindit per ta bere ate te ndjehet me i sigurt.

E pershtatshme per moshen 3- 24 muajsh.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese kangur per bebe | Baby carriers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes kangur per femije shitje online ne dyqan taxi

Mbajtese kangur per bebe | Baby carriers