Mbajtes telefoni per ne biciklete XO C51

890 L

Ka stok

KODI: H-56789025 Kategori: ,

MBAJTES TELEFONI PER NE BICIKLETE XO C51

Mbajtes universal telefoni per ne biciklete XO C51 me kapje te sigurt ne anen e timonit.

I pershtatshem per bicikleta dhe motocikleta. Konstruksioni i vecante e mban smartphonen te sigurt ne nje pozicion te qendrueshem.

Mbajtesja zgjerohet ne pjeset kapese e pershtatshme per telefona 6-9 cm. Kapeset anesore prej celiku inoks jane te perforcuara per te siguruar qe telefoni juaj do te qendroje stabel dhe i sigurt ne timonin e bicikletes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes telefoni per ne biciklete XO C51”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes telefoni per biciklete bli online ne dyqan taxi

Mbajtes telefoni per ne biciklete XO C51