Kompresor ajri 70mai | Xiaomi Portable Compressor

6,500 L

Ka stok

Kompresori i ajrit Xiaomi 70Mai eshte projektuar ne menyre qe te mund ta perdorni shume lehte fale ekranit te tij me prekje. Pershtatet ne menyre perfekte me automjete te ndryshme si bicikleta, motocikleta dhe makina.

KODI: G-543223 Kategori: ,

KOMPRESOR AJRI 70MAI | XIAOMI

Kompresor ajri per goma Xiaomi 70mai.

Mbush plotesisht nje gome te shfryre per tre minuta. Fryni gomat e makinave, bicikletave, topa sporti, komerdare etj.

I pajisur me berthame bakri te paster, mund te arrije 24 ore perdorim te vazhdueshem, nuk ka nevoje te shqetesoheni me edhe gjate udhetimeve te gjata.

Efikas, i shpejte dhe shumefunksional fale kokave adaptore te ndryshme dhe kabllos te gjate lidhese.

Specifika

  • Marka: Xiaomi 70Mai
  • Presioni : 0 ~ 7 bar
  • Kontrolli i ekranit me prekje
  • Kabllo lidhëse 3.7 m
  • Me 3 përshtatës të ndryshëm të grykave
  • Deri në 32 l / min
  • Zhurma e punës: <72dB
  • Temperatura e funksionimit: -20 º ~ 70ºC
  • Ngarkesa e funksionimit prej 0A ~ 10A
  • Tensioni i funksionimit: DC12V

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kompresor Makine

Ngjyra

Be the first to review “Kompresor ajri 70mai | Xiaomi Portable Compressor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kompresor ajri per goma blerje online ne dyqan taxi

Kompresor ajri 70mai | Xiaomi Portable Compressor