Kompresor ajri makine me 2 Cilindra | Air Compresor

2,990 L3,490 L (-14%)

Ka stok

Tensioni: 12 V
Fuqia: 300 W
Pesha e produktit: 3.5kg
Energjia Maksimale: 30 A
KODI: kompresor-me-dy-cilindra Kategori: ,

KOMPRESOR AJRI PER MAKINA ME 2 CILINDRA

Kompresor Ajri per makina me 2 cilindra | Air Compresor

Kompresor Ajri per makina me 2 cilindra  ndertuar me nje rotor te shpejtesise se larte. Fuqi  e larte levizje me 88 fije celiku. 

Specifikimet Teknike 
Tensioni: 12 V
Fuqia: 300 W
Pesha e produktit: 3.5kg
Energjia Maksimale: 30 A

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kompresor Makine

Be the first to review “Kompresor ajri makine me 2 Cilindra | Air Compresor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kompresor ajri per makina me 2 cilindra

Kompresor ajri makine me 2 Cilindra | Air Compresor

2,990 L3,490 L (-14%)

Shto ne Shporte