Mbajtes telefoni per makine DV02

1,200 L

Ka stok

KODI: mbajtese-telefoni-dv02 Kategori: , , ,

MBAJTES TELEFONI PER MAKINE DV02

Baza e ketij mbajtesi ofron mundësi të ndryshme montimi në pozicione të ndryshme, kështu që mund ta montoni pajisjen tuaj kudo që dëshironi.

Montimi është mjaft i qëndrueshëm dhe nuk ka gjasa të lëvizë, madje edhe nëpër rrugë te veshtira.

Përputhshmëria Universale: Montimi i telefonit të makinës përshtatet me telefona me ekran 4.0-6.8 “dhe me gjerësi deri në 3.5 in / 9 cm, duke përfshirë Galaxy Series, iPhone Series, HTC, Nokia, etj.

Mbajtesja eshte e pajisur me vakum TPU, përmban xhel ngjitës që siguron një mbajtje të sigurt në sipërfaqe të sheshta për të maksimizuar stabilitetin. Plus, leva e mbylljes me 2 krahe siguron mbështetje shtesë  për sipërfaqe të shumta të lëmuara ose me teksturë.

Smartphone Car holder montohet lehte dhe mund te rregullohet sipas deshires për të arritur këndin e dëshiruar të shikimit.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mbajtes telefoni per makine DV02”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartphone car holder online dyqan taxi

Mbajtes telefoni per makine DV02