Maske Motion | Me 3 valvula

2,490 L

Ka stok

 • Krijon rezistencë pulmonare.
 • Ju mbron nga cdo virus nga i cili mund te kercenoheni.
 • Forcon diafragmën.
 • Rrit sipërfaqen dhe elasticitetin në alveola
 • Rrit vëllimin e mushkërive
 • Me 3 valvula per komoditet te plote.
KODI: 6972343590019 KATEGORIA:

MASKE MOTION ME 3 VALVULA

Maska Motion me 3 valvula e cila do ju ofroje siguri maksimale ne cdo momentin qe ju e keni te vendosur ne fytyre.

Kur përdorni Maskë Motion, rregullimi i frymëmarrjes se mushkërive tuaja rritet shumë, gjithashtu forcon diafragmën tuaj. Kjo maskë do të ndihmojë sistemin tuaj të frymëmarrjes duke përmirësuar qëndresën tuaj kardio me përdorim të zgjatur.

MASKE KUNDER COVID19

Një maskë e sigurt e cila do t’ju ndihmojë të rregulloni frymëmarrjen tuaj, të rrisni durimin dhe kapacitetin e mushkërive, të rrisni efikasitetin e konsumit të oksigjenit dhe t’ju mbroje nga Covid 19.

Nje maske e cila eshte e domosdoshme per sigurine tuaj dhe te familjareve tuaj ne keto momente.

Karakteristikat:maske motion me 3 valvula bli online dyqan taxi
 • Krijon rezistencë pulmonare.
 • Ju mbron nga cdo virus nga i cili mund te kercenoheni.
 • Forcon diafragmën.
 • Rrit sipërfaqen dhe elasticitetin në alveola
 • Rrit vëllimin e mushkërive
 • Me 3 valvula per komoditet te plote.
 • Material tepër i fortë.
 • Dizajn elegant sportiv.
 • Pastrim dhe mirëmbajtje e lehtë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Maske Motion | Me 3 valvula”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske motion me 3 valvula bli online dyqan taxi

Maske Motion | Me 3 valvula