Maske mbrojtese | Disposable Mask

250 L2,500 L

  • Maske per mbrojtje nga viruset, alergjite, bakteret etj.
  • Praktike dhe komode.
  • Me tre shtresa perberese per siguri maskimale per ju.
Pastro
KODI: maske-mbrojtese Kategori: ,

MASKE MBROJTESE | DISPOSABLE MASK 

Maske mbrojtese e cila ka për qëllim të parandalojë lirimin e ndotësve të mundshëm nga përdoruesi në mjedisin e tyre të ngushtë, i cili gjithashtu mund të mbrojë mbajtësin nga mikrobe apo alergji te ndryshme. Maska eshte teper praktike dhe komode ne perdorim.

Maske per mbrojtjen tuaj dhe te tjerve rreth jush

Maskat përmbajnë 3 shtresa: një pëlhurë e brendshme thithëse e butë qe ju te ndiheni komod kur e perdorni, një material i shkrirë në mes që vepron si një filtër dhe një pëlhurë e jashtme hidrofobe. Maskat janë prodhuar në përputhje me të dy standardet e “Maskës Mbrojtëse Ditore” (GB / T 32610-2016) dhe “Maskës Mjekësore të Përdorimit” (VV / T 0969-2013) për të siguruar një mbrojtje më të mirë.

Efikasiteti i filtrimit të grimcave (PFE) është ≥90% (GB / T 32610-2016) dhe efikasiteti i filtrimit bakterial (BFE) është ≥95% (YY / T 0969-2013 dhe YY 0469-2011). Ato sigurojnë një pengesë fizike që mbron bartësit dhe të tjerët nga transferimi i sekrecioneve të frymëmarrjes, lëngjeve dhe shmangin kontaminimin e baktereve ose viruseve të pranishëm në mukus dhe pështymë.

Specifikat:
  • Maske per mbrojtje.
  • Praktike dhe komode.
  • Me 3 shtresa per sigurim maksimal.

    Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
SASIA

1 COPE, PAKO 50

Lloji

Maske Mbrojtese

Be the first to review “Maske mbrojtese | Disposable Mask”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske mbrojtese bli online ne dyqan taxi

Maske mbrojtese | Disposable Mask

250 L2,500 L

Shto ne Shporte