Mashe flokesh per onde DSP 20179 Deep waves

2,890 L

Ka stok

KODI: d2324870 Kategori: ,

MASHE FLOKESH PER ONDE

Mashe flokesh per onde me tre shufra.

Pllakat qeramike shperndajne nxehtesine ne menyre te barabarte dhe parandalojne djegien e flokeve.

Per shkak te kapacitetit te larte te nxehtesise se qeramikes, pllaka qeramike ruan nxehtesine e saj per nje kohe te gjate.

Gjithashtu, kjo pajijse ka ngrohes PTC qe redukton sasine e energjise elektrike qe kalon me rritjen e temperatures per te parandaluar mbinxehjen e pllakave.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 90 W
  • Materiali: i veshur me qeramike
  • Diametri i tubit te ngrohjes: 16 mm, 13 mm
  • Temperatura maksimale : 210 ℃
  • Fikja automatike per 60 minuta
  • Kordoni i rrymes rrotulluese 360°

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Mashe flokesh per onde DSP 20179 Deep waves”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp 20179 mashe flokesh online ne dyqan taxi

Mashe flokesh per onde DSP 20179 Deep waves