Masazhues relaksues per qafen | Neck Massager

2,290 L

Ka stok

 • Ekuilibron sistemin tuaj nervor.
 • Eliminon dhimbjen.
 • Materiali mbeshtjelles : Plastik cilesore dhe rezistente.
 • Relakson muskujt.
 • Nxit qarkullimin e gjakut.
 • Përmirëson furnizimin me oksigjen, mikrociklet, ushqimin e qelizave të indeve.
 • Nxit metabolizmin.
 • Teknologji e arsyeshme inteligjente 3D.
 • 6 mënyra të transferueshme dhe 10 lloje të intensitetit të rregullueshme.
 • Ndërroni modet bazuar në preferencat tuaja!

 

KODI: 7862052015692 Kategori: ,

MASAZHUES RELAKSUES PER QAFEN 

Ende shqetësoheni nga ngurtësia e qafës dhe shpatullave pas mijëra stresesh dhe mungesës së aktiviteteve fizike? Apo vuani vazhdimisht nga dhimbje koke, dhimbje qafe, migrenë të përsëritur dhe çrregullime të gjumit? Këtu është zgjidhja juaj:

Masazhi elektrik i qafës së pulsit është një masazhues elektrik i pulsit që lehtëson tensionin e muskujve dhe lodhjen e qafës dhe shpatullave.

Masazhuesi ideal per qafen 

Pajisja ka forme U  në përputhje me qafen e njeriut, per te pasur rezultate maksimale.
Magnetët e integruar sigurojnë masazh të akuponimeve njerëzore, duke përfituar kështu nga indet e muskujve të stresuar dhe sistemi nervor në përgjithësi.

Një terapi e tillë magnetike zvogëlon stresin dhe ndihmon për të përmirësuar shëndetin tonë përmes stimulimit te ndalimit të nervave nga impulset elektrike.

Përveç kësaj, për shkak të teknologjisë 3D të përshtatjes inteligjente, çdokush mund të rregullojë lehtësisht elektrodat sipas rehatise se qafës së tij. Gjithashtu mund të përdoret në pjesë të shumta të trupit, për shembull, qafë, shpinë, këmbë dhe bel, etj.

Porositni sot dhe lini dhimbjen dhe lodhjen e qafës në të kaluarën. Ndihuni sikur të ishit 18 vjeç përsëri!

Përfitimet e produktit:

 • Ekuilibron sistemin tuaj nervor.
 • Eliminon dhimbjen.
 • Relakson muskujt.
 • Nxit qarkullimin e gjakut.
 • Përmirëson furnizimin me oksigjen, mikrociklet, ushqimin e qelizave të indeve.
 • Nxit metabolizmin.
 • Teknologji e arsyeshme inteligjente 3D.
 • 6 mënyra të transferueshme dhe 10 lloje të intensitetit të rregullueshme.
 • Ndërroni modet bazuar në preferencat tuaja!
 • Materiali mbeshtjelles : Plastik cilesore dhe rezistente.

Masazhuesi relaksues per qafen eshte ideal per ata persona te cilet kane probleme si:masazhues per qafen bli online ne dyqan taxi

 • Artriti në shpatulla
 • Problemet e lakimit natyror (hiperplazia e kockave)
 • Nervozizmi dhe lodhja për shkak të çrregullimeve të gjumit (mund të shkaktohet nga spondiliti cervikal)
 • Mpirje në krahë dhe shpatulla
 • Edemë dhe inflamacion
 • Marramendje dhe humbje e ekuilibrit
 • Dhimbje koke (sidomos në pjesën e pasme të kokës)
 • Dhimbje nervore cervikale
 • Presion i lartë ose i ulët i gjakut
 • Spazma muskulore ose dhimbje qitjeje / pika shkas
 • Qafa dhe shpatullat me nyje

Kursen paratë tuaja në vizitat te terapisti!


Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Masazh

Ngjyra

Be the first to review “Masazhues relaksues per qafen | Neck Massager”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues komod per qafen bli online ne dyqan taxi

Masazhues relaksues per qafen | Neck Massager