Makineri qethje dhe rroje DSP 90210 6 ne 1 cilesore

2,500 L

Ka stok

 • Fal nje tenkologji te larte
 • Dizajn elegant
 • Lehtesisht e perdorshme
 • Shume praktike mund ta merrni me vete
 • Cilesi e garantuar

MAKINERI QETHJE DHE RROJE DSP 90210

Makineri qethje dhe rroje DSP 90210 eshte e duhur per realizimin e stilimit te flokeve, vijezimet dhe heqjen e mjekres. Makina mund te perdoret per rreth 45 minuta pa nderpreje edhe pa qene ne karikim ne momentin qe ju e perdorni. Makina perbehet nga aksesore te ndryshem qe do ju ndihmojne ju ne stilimin e flokeve dhe mjekres.

MAKINE QETHJE DHE RROJE 6 NE 1

 • Stilimin e flokeve
 • Perfekte per vijezime
 •  Heqje te mjekres
 • E theksuar me bateri NI-MH 600mAh *2 punon rreth 45 minuta
 • Nuk ben te mundur irritmin e lekures tuaji
 • Me nje energji 3W DC 2.4V me nje tension 220-240v, frekuence 50/60Hz

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makineri qethje dhe rroje DSP 90210 6 ne 1 cilesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makineri qethje dhe rroje DSP 90210 6 ne 1 cilesore Dyqan Taxi

Makineri qethje dhe rroje DSP 90210 6 ne 1 cilesore