Makineri per paketim | Vacuum Sealing Machine

4,690 L

Ka stok

 • Tensioni i vlerësuar: 100V – 240V.
 • Frekuenca e vlerësuar: 50Hz.
 • Fuqia: 150W.
 • Gjerësia maksimale e vulosjes: 33cm
 • Koha e pompimit dhe mbylljes: 15 – 30 sekonda (varet nga vëllimi i qeses, paketimit).

MAKINERI PER QESET ME VAKUM 

Pajisje per qeset me vakum mund të mbajë të freskëta frutat, perimet, mishin, djathrat dhe peshkun, gjithashtu do të ruajë lëndët ushqyese të tyre. Me kete produkt kaq praktik, ju nuk do te shperdoroni me asnje ushqim.

Makineri për paketimin e freskët në shtëpi

Pajisja per qeset me vakum eshte nje produkt i cili i duhet cdo shtepie. Mbajini ushqimet tuaja te fresketa si ne diten e pare qe i keni blere apo gatuar. Gjithashtu ato do te ruajne cdo vlere ushqyese. Motori me shpejtesi te larte, thithje te fuqishme, i qendrueshem lejon qe ky produkt te kete rezultate maksimale. Teli i ngrohjes eshte i gjate deri ne 32 cm dhe gjeresia e mbylljes eshte 3mm.

Nuk ka me nepajisje per qeset me vakum blerje online dyqan taxivoje te shperdoroni asnje ushqim. Pajisja per qeset me vakum eshte teper e lehte, e sigurt dhe praktike ne perdorim.Mund t’a perdorni edhe per ushqimet e thata edhe ato te lengshme. Mund t’a mbajë ushqimin tuaj të freskët,funksion anti-bakterial, pa lagështi, pa myk dhe funksionon edhe si antioksidant.

Specifikat:
 • Tensioni i vlerësuar: 100V – 240V.
 • Frekuenca e vlerësuar: 50Hz.
 • Fuqia: 150W.
 • Gjerësia maksimale e vulosjes: 33cm
 • Koha e pompimit dhe mbylljes: 15 – 30 sekonda (varet nga vëllimi i qeses, paketimit).

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Makineri per paketim | Vacuum Sealing Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makineri per paketim | Vacuum Sealing Machine