Makineri parash loder Deluxe cash register

1,890 L

Ka stok

KODI: b221210021 Kategori: ,

MAKINERI PARASH LODER PER FEMIJE

Makineri parash loder se bashku me te gjithe aksesoret e nevojshem per lojera te pafundme mes femijeve.

Nje set i plote per lojera me role, qe zhvillon imagjinaten dhe kreativitetin.  Arka perfshin kalkulatorin e integruar, skanerin e  barkodit.

Arka dhe lodrat e tjera jane te bera nga materiale ABS jo toksike pa BPA, te dizenjuara ne forme harku te lemuar pa pjese te mprehta.

Ky set lodrash do te ndihmoje aftesite e te menduarit, njohjen e formave, kreativitetin, koordinimin sy-dore, aftesite per zgjidhjen e problemeve dhe proceset njohese.

Informacione:

  • Set lodrash arke parash
  • Vjen me aksesore te ndryshem
  • Materiali: ABS
  • Grupmosha: 3+

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Makineri parash loder Deluxe cash register”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

arke parash loder per femije online ne dyqan taxi

Makineri parash loder Deluxe cash register