Makineri ngrirese | Mini ice cream maker

1,600 L

Ka stok

Makine ngrirese per akullore te shijshme

Nuk kerkon energji elektrike

Mund te beni xhelatine, kos te ngrire etj

Perdoret dhe pastrohet lehtesisht

KODI: makineri-ngrirese Kategori: ,

MAKINERI NGRIRESE | MINI ICE CREAM MAKER

makineri per akullore online dyqan taxi

Makineri praktike me nje dizajn terheqes per te bere akullore te shijshme ne shtepine tuaj.

Tashme mund ti kombinoni vete shijet e akullores tuaj dhe shume lehte me kete pajisje. E thjeshte ne perdorim, nuk kerkon energji elektrike.

Ice cream maker do te kthehet shpejt ne pajisjen e preferuar te femijeve tuaj gjithashtu fale lehtesise se saj ne perdorim.

Do tju mundesoje femije te zhvillojne me teper fantazine dhe te ushqehen njekohesisht.

Tashme mund te beni vete akullore ose kos te shijshëm.

Pllaka e akullores mund te perdoret per te bere krem ​​akullore, sherbet, xhelatine, ngrirje te kosit.

Jo vetem kaq por sherbeni te ftohta frutat dhe sallatat ne kete pjate, ne ditet e nxehta.

Si te pergatisni akullore me kete makineri ngrirese ?

Vendoseni pjaten ne cante termus dhe vendoseni ne frigorifer per rreth 8 ore (Mundësisht nën -18 gradë.)

Hidhni kos ose qumesht ne pjate dhe nje larmi frutash qe ju pelqejne, arra apo bajame.

Kur kosi eshte i ngrire, ju mund ta ndani me  lopatat e perfshira ne pjese dhe te shijoni keshtu akullore te shendetshme. Shume i sigurt, pa energji elektrike, dhe femijet mund te bejne akullore vete.

Specifika

  • Makine ngrirese per akullore
  • Kapaciteti : 150ml
  • Ngjyra: blu / roze
  • Material i klases ushqimore
  • Permasa 30x 22cm
  • Metoda e kontrollit: mekanike

 

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Makineri ngrirese | Mini ice cream maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

berese akulloreje dhe kosi online dyqan taxi

Makineri ngrirese | Mini ice cream maker