Makineri ekspresi 1450W DSP KA3065

13,190 L

Ka stok

KODI: d2324865 Kategori: ,

MAKINERI EKSPRESI 1450W

Makineri kafeje ekspres DSP KA3065 me kapacitet 1450W. Projektuar dhe zhvilluar per ofrimin e kafes cilesore ne shtepi njesoj si ne nje bar.

Dizajn kompakt dhe modern- Makina ekspres DSP KA3065 eshte projektuar te pershtatet me cdo kuzhine.

E pershtatshme per shtepi dhe zyra, me perdorim te thjeshte. Thjesht vendosni pluhurin e kafese ne filtrin, derdhni uje ne enen, mbylleni kapakun, vendoseni ne pozicionin e duhur dhe shtypni butonin e fillimit.

Drita treguese do te ndizet per te treguar qe makineria eshte aktive dhe prisni disa minuta.

Me dy filtra per nje ose dy filxhane kafeje.

Specifika:

-Tensioni / Frekuenca (V ~ Hz): 220-240 V/50-60 Hz
– Fuqia hyrese: 1450 (W)
– Fikja automatike
– Sistemi i qumeshtit: Manual
– 2 filtra
– Mbajtesi i filxhanit:
– Tabaka e heqshme
– Rezervuari i levizshem i ujit:
– Treguesi i nivelit te ujit:
– Presioni i pompes: 15 (bar)
– Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 1L
– Permasat: 29.5*28.5*12.5CM
– Pesha: 3.4 (Kg)
– Materiali i trupit: trupi çelik inox
– Mënyra e funksionimit: Rregullimi mekanik
– Numri i filtrave: 2


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Makineri ekspresi 1450W DSP KA3065”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekspres kafeje 15bars dsp online ne dyqan taxi

Makineri ekspresi 1450W DSP KA3065