Makine Rroje Qethje pa kabell – Gemei Hair Trimmer

1,290 L

Ka stok

Kutia GEMEI 717 permban:

1.Makinen e rrojes
2.Kreherat qe nderrohen
3. Stenden e karikimit
4.Karikuesin
5.Furcen e pastrimit
6.Vaj pastrimi

KODI: L-makine rroje-qethje-gemei-gm717 Kategori: ,

MAKINE RROJE & QETHJE GEMEI GM-717

Makine Rroje Qethje pa kabell – Gemei Hair Trimmer

Makine profesionale per prerjen, shkurimin dhe modelimin e flokeve dhe mjekres. Me 3 koka te levizshme dhe tehe te mprehte celik inoks, lekuara juaj nuk do te skuqet dhe irritohet. Ajo qendron e bute dhe e lemuar. Fale cipit anti preres se integruar ne brendesi te saj, Gemei Hair Trimmer ofron siguri maksimale gjate perdorimit dhe nuk shkakton prerje te lekures. Fale dizanjit te saj ergonomik dhe lehtesise ne perdorim, makina mund te perdoret jo vetem per perdorim vetjak por edhe nga berberet profesioniste.

Funksionon me karikim, nderkohe mbajtesja e ngjitur ne paisje, e ben me te lehte procesin e karikimit.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Makine Rroje Qethje pa kabell – Gemei Hair Trimmer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje dhe rroje Gemei

Makine Rroje Qethje pa kabell - Gemei Hair Trimmer