Makine Rroje Profesionale – Gemei Hair Trimmer

1,690 L

Ka stok

  • Projektuar per te hequr, shkurtuar dhe modeluar mjekren sipas deshires.
  • Dizanj ergonomik, perdoret lehtesisht dhe pa mundim
  • Motor i fuqishem pa zhurme
  • Tehe celik inoks rezistente ndaj ndryshkut dhe konsumit
  • Me drite LED per karikim
KODI: L-makine rroje profesionale-gemei-gm6104  Kategori: ,

Makine Rroje Profesionale – GEMEI 6104

Makine Rroje Profesionale – Gemei Rechargeable Hair Trimmer

Makine Rroje Profesionale e projektuar per te hequr, shkurtuar dhe modeluar mjekren sipas deshires. Ajo eshte e ndertuar nga tehe te mprehte celik inoks rezistente ndaj ujit dhe ndryshkut. Lekura pas heqjes se qimeve mbetet e bute dhe pa irritime. Motori i fuqishem punon pa zhurme, nderkohe fale dizanjt ergonomik ju mund ta perdorni makinen lehtesisht dhe pa mundim.

Merrni pervojen me te mire te prerjes se flokeve duke kursyer para dhe duke u kujdesur vete deri ne detaje per dukjen tuaj.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Makine Rroje Profesionale – Gemei Hair Trimmer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine profesionale rroje Gemei

Makine Rroje Profesionale - Gemei Hair Trimmer