Makine rroje per meshkuj DSP Trimmer 60122

1,890 L

Ka stok

KODI: d2324844 Kategori: ,

MAKINE RROJE PER MESHKUJ DSP

Makine rroje per meshkuj me bateri te rikarikueshme. E pershtatshme per tu perdorur per fytyren dhe trupin, me dizajn praktik.

E pershtatshme per lekura te ndjeshme, fale teknologjise inovative te integruar.

Mund te karikohet lehtesisht me nje porte te shpejte USB Type-C.

Specifika:

  • Tensioni: 5V
  • Papershkueshmeri nga uji: IPX7
  • Menyra e karikimit: USB
  • Bateri litium 600 mAh
  • Fuqia e vleresuar: 5 W
  • Koha e karikimit: rreth 90 minuta
  • Koha e perdorimit 90 minuta

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje per meshkuj DSP Trimmer 60122”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje meshkujsh online ne dyqan taxi

Makine rroje per meshkuj DSP Trimmer 60122