Makine rroje Gemei GM 3118 | Hair trimmer 4N1

1,400 L

Ka stok

  • Krijoni stilin tuaj te preferuar me Gemei 3118.
  • E lehte dhe shume praktike ne perdorim.
  • Merreni me vete ne udhetime te ndryshme.
KODI: 869988765435296 Kategori: , , ,

MAKINE RROJE GEMEI GM 3118gemei makine rroje 3118

Hair Trimmer Gemei GM-3118 4 në 1 është një pajisje për kujdesin mjekrres suaj si edhe për heqjen e qimeve në hundë dhe veshë, për një prerje flokësh, për prerjen e vetullave, për një rruajtje të shpejtë dhe modelimin e konturit të mjekrës. Falë pranisë së një baterie, kujdesi për flokët është bërë i përshtatshëm dhe i rehatshëm.

Funksionale dhe kompakte, prerësi higjienik nuk është vetëm për përdorim në shtëpi. Do të jetë o domosdoshme dhe në një udhëtim pune etj.

SPECIFIKAT:
  • Ideale per t’a marre me vete ne udhetime.
  • Dizajn i vogel dhe kompakt.
  • Perfekte per mjekrren, qimet e hundes, floket etj.
  • Me Gemei GM 3118 do te dukeni perfekt ne cdo moment.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Makine rroje Gemei GM 3118 | Hair trimmer 4N1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje gemei 3118

Makine rroje Gemei GM 3118 | Hair trimmer 4N1