Makine rroje fytyre per meshkuj Gemei | Professional

1,800 L

Ka stok

 • Koka te perbere prej celiku inoks.
 • E lehte per t’u perdorur dhe eshte e pershtatshme per cdo moshe. 
 • Zhurme e ulet gjate funksionimit, aspak shqetesuese. 
 • Pas nje karikimi te plote, mund te perdoret per rreth 100 minuta. 
 • Butoni i ndezjes se eshte i pozicionuar ne anen e majte te makines.
 • Me leve e cila pozicionon lehtesisht gjatesine e tehut. 
 • Mund te perdoret dhe ne sallone bukurie ose per perdorim personal.
KODI: 6957952260874 Kategori: ,

Makine rroje fytyre per meshkuj Gemei 6087

Makine rroje fytyre per meshkuj Gemei

 • Koka te perbere prej celiku inoks.
 • E lehte per t’u perdorur dhe eshte e pershtatshme per cdo moshe. 
 • Zhurme e ulet gjate funksionimit, aspak shqetesuese. 
 • Pas nje karikimi te plote, mund te perdoret per rreth 100 minuta. 
 • Butoni i ndezjes se eshte i pozicionuar ne anen e majte te makines.
 • Me leve e cila pozicionon lehtesisht gjatesine e tehut. 
 • Mund te perdoret dhe ne sallone bukurie ose per perdorim personal.

Dyqan Taxi | Dyqan Online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje fytyre per meshkuj Gemei | Professional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje fytyre per meshkuj Gemei

Makine rroje fytyre per meshkuj Gemei | Professional