Makine Rroje Elektrike Feinite FS-5388

1,290 L

Ka stok

  • Makine rroje per meshkuj
  • Me koka te ndryshme
  • Per cdo pjese te fytyres
  • I rikarikueshem me ane te fishes
KODI: i232304 Kategori: ,

MAKINE RROJE ELEKTRIKE

Makine rroje elektrike per meshkuj, ideale per mjekrren dhe mustaqet.

Kokat e makines mund te levizin ne cdo drejtim duke iu pershtatur kontureve te fytyres.

Efikas me fuqi te larte dhe zhurme te ulet,per rruajtje te lehte.

Me kokat rrotulluese me 4 drejtime, pershtatet automatikisht me konturet e fytyres, qafes dhe madje edhe nofulles dhe mjekres. Siguron nje kontakt te rehatshem dhe te ngushte me lekuren per rruajtje te shpejte.

Makina eshte multifunksionale per mjekrren, floket, hunden, mustaqet. Thjesht zevendësoni tehun sipas deshires tuaj.


Bli lire dhe shpejt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine Rroje Elektrike Feinite FS-5388”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje per meshkuj feinite ne dyqan taxi

Makine Rroje Elektrike Feinite FS-5388