Makine qethje profesionale VGR 228

Ka stok

 • Modeli VGR V228
 • Madhesia 15*4*3.4cm
 • Koha e perdorimit 180 minuta
 • Modeli V-228 VGR
 • Koha e karikimit 2 ore
 • Tensioni 100-240v
 • Karikim me USB
KODI: e23702103 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE VGR 228

Makine qethje profesionale me prerje precize per stilin e deshiruar te flokeve dhe mjekrres.

Me ekran dixhital qe tregon sasine e mbetur te baterise dhe statusin e punes se makines.

Mundeson perdorim te vazhdueshem pa kabell deri ne 180 minuta me nje karikim prej 2 ore, fale dizajnit te rikarikueshem me ane te usb.

Specifika:

 • Madhesia 15*4*3.4cm
 • Koha e perdorimit 180 minuta
 • Modeli V-228 VGR
 • Koha e karikimit 2 ore
 • Tensioni 100-240v
 • Karikim me USB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Main Menu

makine qethje precize vgr online ne dyqan taxi

Makine qethje profesionale VGR 228