Makine qethje per meshkuj DSP 90157 | Bli Online

1,990 L

Ka stok

  • Per nje prerje te shpejte dhe prefekte
  • Me nje energji 7W
  • Me bateri te rikarikueshme
  • Me kreher sipas gjatesise se flokeve
  • I disponueshme ne dy ngjyra te ndryshme
  • Nuk ben te mundur irritimin e lekures

 

 

MAKINE QETHJE DSP 90157

Makine qethje DSP 90157 per nje prerje sipas madhesise se kokave te krerjes: 3-6-9-12mm. Do te keni mundesi edhe te shkurtoni mustaqet, mjekren edhe floket. Stiloni sipas deshires pamjen tuaj

EFIKASITET NE PRERJE

Me sistemin e thikes qe disponon lehtesisht heq qimet nen nivelin e lekures

Me materiali cilesor qe ka parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi

Tehet jane ndertuar nga inoksi me cilesi te larte

Nuk ben acarimin e fytyres tuaj

Mund te beheni nje profesioniste me kete makineri

Me nje energji 7W e nje tension 220-240

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje per meshkuj DSP 90157 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje per meshkuj DSP 90157 Bli Online dyqan taxi

Makine qethje per meshkuj DSP 90157 | Bli Online