Makine qethje e rikarikueshme DSP 60121

2,390 L

Ka stok

KODI: d2324863 Kategori: ,

MAKINE QETHJE E RIKARIKUESHME

Makine qethje e rikarikueshme, i pajisur me disa koka per pjese te ndryshme te trupit.

I pershtatshem edhe per lekura te ndjeshme pa shkaktuar acarim te lekures.

Specifika:

  • Fuqia: 5 W
  • Bateri Litiumi
  • Kapaciteti i baterise: 3.7 V 600 mAh
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Koha e punes: 100 minuta
  • Materiali i tehut: Celik Inox
  • I papershkueshem nga uji

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine qethje e rikarikueshme DSP 60121”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje dsp online ne dyqan taxi

Makine qethje e rikarikueshme DSP 60121